Sensitive Imago 530 

Biorezonance a biorezonanční terapie

Nevíte, co ovlivňuje Vaše zdaví, dbáte na prevenci svou i svých děti?
Máte zdravotní problém a neznáte příčinu?
Necítíte se dobře a nevíte proč?

Tento biorezonanční přístroj pomůže nahlédnout do Vašeho těla (změřit) a nalézt spoustu odpovědí ohledně Vašeho zdravotnímu stavu:
- zjistit funkčnost jakéhokoliv orgánu či soustavy v těle
- najít patologické procesy v těle v již ranném stádiu
- v případě potřeby doporučí návštěvu specialisty- začít s léčbou včas.

Sensitive Imago 530 měření diagnostika

Sensitiv Imago 530 představuje absolutní špičku v biorezonanci, byl schválen jako Medical Device Class II A (od roku 2013 všechny Medical Device Class I ztratily možnost být použity ve zdravotnictví), a na rozdíl od jiných na trhu dostupných přístrojů, které se tváří jako biorezonance a obsahují maximálně 60 trigerových senzorů (jednosměrné senzory, které navíc chytají informace z okolí). Sensitiv Imago 530 měří nejen biorezonanci a NLS, ale zároveň i biologickou impedanci, pracuje ne s virtuálním, ale konkrétním pacientem,

 • obsahuje 530 SBA snímačů, 12.000 kvazisenzorů (nezbytné pro rozlišení frekvencí klienta, terapeuta a okolí) a jeho přesnost je 96%.

 • Sensitiv Imago 530 dostal prestižní ocenění ZLATOU MEDAILI za nejlepší měřící přístroj v roce 2009 v Plovdivu na mezinárodní technické konferenci. Tento přístroj lze použít jako základ pro seriózní vědecké práce.

 Pokud je člověk zdravý, užívá si život naplno a váží si každé maličkosti. Prevence by měla být jedna z nejdůležitějších činností každého z nás. Včasná diagnosti = spokojený život. Pokud se tělu věnujete a dáte mu potřebnou péči - poznáte změnu v psychické pohodě a také v přísunu nové energie. Když jej pročistíte, najdete v sobě odvahu, naději, trpělivost, radost, odpuštění, empatii a to nejdůležitější - víru v sám sebe. Tělo má neuvěřitelné schopnosti se regenerovat, jen mu musíme dát šanci.

Tento přístroj umí najít přítomnost parazitů, virů, bakterií či plísní, prvoků, alergie na určité rostliny či jídlo, akutní i chronické záněty v těle, vybrat bylinný přípravek (jestli je vhodný pro konkrétního pacienta - tato metoda se nazývá VEGETO-TEST, PH těla. SPEKTRONOZODY a mnoho dalšího...

Každý živý organismus, ale i neživý materiál produkuje frekvence, které jsou citlivými biorezonančními přístroji měřitelné.

Stručný přehled hlavních funkcí:

 • kompletní scan organismu v krátké době, sledovaný v reálném čase

 • zjistit možné příčin potíží, jejich historii, identifikovat osobní genetické predispozice a rizika 

 • zjistit funkčnost jakéhokoliv orgánu či soustavy ve Vašem těle

organy.jpg
 • nalézt homotoxikologické patologické procesy již v jejich raném stádiu

 • určit, kterého specialistu máte navštívit  

 • identifikovat mikrobiální zátěž, výskyt patogenů a alergenů

 • začít s léčbou včas.

 • individuální kurzy zotavení, frekvenční kompenzace (medoda, jak pomoci tělu nastartovat samokompenzační reakci organismu) maximálně efektivní řešení problémů na individuálním základě. Tato metoda je zcela bezpečná i pro děti.

Při zhoršení Vašeho stavu po kůře se jedná o běžnou reakci, trvající pár dnů !! Snažte se dodržovat zásady zdravé stravy a dbejte na dostatek pohybu.

Nepřerušujte lékařskou léčbu!!!

Vysazení léků, úprava dávkování nebo přerušení léčby v medicínských zařízeních by bylo na základě Vašeho vlastního rozhodnutí, bez přímého podnětu Sedmikráska pro zdraví Plzeň z.s., a to i v případě, že by některý lék byl přístrojem vyhodnocen jako nevhodný. Případnou změnu léků, či změnu léčebného postupu, vždy konzultujte s lékařem !!!

Kontraindikace:

Tento přístroj nabízí neinvazivní, skvěle snášenou metodu screeningu a následné terapie, přes to má tyto následující kontraindikace:

 • epilepsie - MĚŘENÍ NENÍ MOŽNÉ !!

 • kardiostimulátor - MĚŘENÍ NENÍ MOŽNÉ !!

 • Akutní (momentální) bolest - MĚŘENÍ JE MOŽNÉ V ZÁVISLOSTI NA DRUHU A LOKALIZACI BOLESTI

 • těhotenství, kojení (není kontraindikací, ale snižuje přesnost měření) - MĚŘENÍ JE MOŽNÉ

 • děti do 4-5 let (opět snížení přesnosti) - MĚŘENÍ JE MOŽNÉ

 • psychické poruchy - MĚŘENÍ JE MOŽNÉ V ZÁVISLOSTI NA DRUHU PORUCHY

Informace k měření - postup a doporučení před a po měření:
 • Celková délka vstupní analýzy trvá přibližně jednu hodinu. Pokud má klient zájem o FK případně BRT - délka trvání je cca 1,5 - 2 hodiny (dle závažnosti problému, s kterým přicházíte). Závěrečnou zprávu se vždy snažíme předat následující den po prvním měření.

 • Před měřením 2 hodiny nejezte a nepijte kávu, černý čaj ani alkoholické nápoje (nejlépe pouze čistou vodu).

 •  Bezprostředně před měřením si odložte kovové doplňky (šperky, hodinky, sponky, opasky), způsobilo by to nepřesnosti v měření.

 • Při příchodu si Vás usadíme do pohodlného křesla, kde se představíme a vyplníme vstupní zdravotní dotazník.

 • Položíte si dlaně na elektrody, které snímají kožně galvanický odpor při nízkém napětí, poté nasadíme sluchátka s kvazisenzorama a namíříme na štítnou žlázu infračervený skener.

 • Na obrazovce před Vámi sledujete obrazy jednotlivých orgánů s energetickým zatížením buněk a tkání daných orgánů v reálném čase.

 • Po kůře doporučujeme dodržovat spíše klidový režim, zvýšit příjem čisté vody. Zvýšené množství tekutin pomůže odplavit toxické látky z těla, zničené mikroelementy i chemické látky v těle přítomné.

 • Pokud má klient zájem o Závěrečnou zprávu s doporučeným detoxikačním protokolem, domluvíme si chůzku na příští den. Zprávu nedáváme ihned, jelikož na ní pracujeme několik hodin.

Důležité upozornění: pokud jste byli na jiném biorezonančním přístroji jako je BICOM, Oberon..... - nutný rozestup mezi měřeními musí být minimálně 7 dní!

Zařízení Sensitiv Imago umožňuje provádět ozdravování biorezonancí na různé úrovni, ale až teď se díky podrobnému prostudování tohoto směru objevila možnost normalizace funkce buněk na hlubokém stádiu.

Naše zařízení umí provádět dva typy biorezonančního působení: MORA a BRT.

Frekvenční kompenzace - Mora

S touto biofyzikální metodou známou jako MORA přišli Dr. F. Morrel a Ing. E. Rashe, v roce 1977 v Německu, a později získala název “biorezonanční léčba“. MORA (frekvenční kompenzace) je energoinformační působení na buňky tkání a orgánů, které umožňuje změnit jejich stav do téměř ideální kondice (energoinformační vzory zdravých orgánů jsou zaznamenány v paměti přístroje).

Míru zlepšení lze pozorovat v průběhu kůry na monitoru zařízení. Běžné léky, kterými jsme si zvykli léčit různá onemocnění ve skutečnosti léčí pouze symptomy, neléčí jejich příčiny. Někdy je použití léků nevyhnutelné, nicméně k úplnému uzdravení se musí organismus dostat sám pomocí přirozených procesů. Lidské tělo je velmi komplikovaný samoregulační biologický systém který vysílá slabé elektromagnetické vlnění stejně jako vše ostatní v přírodě. Toto vlnění ovlivňuje veškeré složky lidského organismu (buňky, orgány, soustavy) a udržuje je v harmonickém zdravém stavu.

Když jsou procesy samoregulace narušeny, může jakékoliv patologické vlnění působící na organismus způsobit onemocnění. MORA je v dnešní době jednou z nejefektivnějších metod především v oblasti prevence, která se navíc snaží minimalizovat nutné množství přijímaných léků.

MORA – je metoda uzdravování která funguje s pacientovou vlastní elektromagnetickou oscilací. Tato metoda je založena na třech principech:

 • využití vlastního elektromagnetického vlnění pacienta

 • schopnost odlišit fyziologické (zdravé) vlnění od patologického (škodlivého)

 • možnost inverze a zesílení patologického vlnění; obnova a posílení fyziologického vlnění

 1. MORA dosahuje požadovaného efektu díky stimulaci obranyschopnosti hostitele, vylučování toxinů a toxických metabolických produktů, a také díky deaktivaci infekce, regeneraci tkání a stimulaci dalších regeneračních procesů v organismu.
  Díky univerzálnosti metody a individuálnímu přístupu ke zdraví konkrétního člověka, může MORA pomoci při různorodých obtížích. Lze jí použít při chronických kožních potížích, bradavicích, ztrátě vlasů, endokrinních a hormonálních poruchách, depresích, migrénách, snížené obranyschopnosti organismu, osteoporóze, artritidě a při mnoha dalších potížích.

 2. MORA zkracuje dobu po kterou je nutné přijímat léky a v některých případech umožňuje se lékům vyhnout úplně.

 3. MORA tak jak jí známe dnes v sobě shrnuje mnohé pokroky z medicíny, biofyziky a informačních technologií. Jde o široce používanou metodu například v Německu, USA, Rakousku, Švýcarsku, Finsku a Maďarsku.

BRT

Díky výsledkům diagnostiky můžete objevit změny které nastaly v orgánu na odlišných úrovních: buňky které jsou v normě, buňky se zvýšenou zátěží (nemůžou zcela vykonat svou práci v orgánech) nebo funkčně omezené buňky (buňky které nefungují). Výjimečnost dvouúrovňového působení je v zaměření se na obnovu nejvíce poškozených struktur nebo orgánových tkání.

První úrovní léčby je BRT: léčba se provádí cíleně na ohraničené struktury tkání orgánu, které prochází největšími změnami. K tomuto účelu se vytvoří koridor působení inverzních elektromagnetických vln pacienta pouze pro danou oblast, proto nedochází k poškození tkáně orgánu, což je velice důležité při komplexním ozdravování organismu. Provedení kurzu BRT normalizuje mikroflóru orgánu, odstraňuje zánětlivé procesy a obnovuje správné funkce orgánů.

Prosíme všechny klienty, aby se pečlivě seznámily s informacemi na této stránce o průběhu měření na přístoroji Sensitive Imago 530. Nemůžeme bohužel zaručit, že Váš problém vyřešíme hned na prvním sezení, ale pokusíme se, aby jste se brzy cítily lépe a mohla se dostat do těla harmonie a začala správně fungovat Vaše imunita. Každé tělo reaguje jinak a je třeba ke každému přistupovat individuálně. Vše záleží na problému, se kterým přicházíte. Poradenství během celé detoxikace je zcela bezplatné a dostane jej pouze klient, který dodržuje správně nastavený detoxikační režim. Klientovi je doporučená přírodní suplementace, alkalizace těla, případná podpora frekvenční terapií nebo BRT - vždy dle aktuálního zdravotního stavu. Přírodní přípravky máme osobně vyzkoušené a ručíme za jejich kvalitu.

Ceník měření Sensitive Imago 530

Vstupní měření + Závěrečná zpráva (Vstupní měření - analýza se skládá z měření na Sensitive Imago 530 + zhodnocení Vašeho stavu + zakončení detailní zprávou, detoxikačním protokolem a doporučením přírodních vitamínových doplňků)
.(lidé důchodového věku 1.400 Kč)
1.500,00 Kč
Vstupní měření + Závěrečná zpráva + FK (Vstupní měření - analýza se skládá z měření na Sensitive Imago 530 + zhodnocení Vašeho stavu + zakončení detailní zprávou, detoxikačním protokolem, doporučení přírodních vitamínových doplňků + frekvenční kompenzace)
(lidé důchodového věku 1,800 Kč)
2.000,00 Kč
Kontrolní měření = FK + doplnění potravinových přípravků dle aktuálního stavu
1.000,00 Kč
Děti: Vstupní měření do 10 let
1.000,00 Kč
Detoxikace pomocí FK nebo BRT - za 1 sezení
400 Kč

Objednat se nyní na biorezonanci pomocí zprávy

Reference od našich milých klientů

chci si přečíst

Biorezonanční BRT, Frekvenční kompenzace, vegeto - testy a Spektronozod

Kompletní kůra - 10 sezení (cena zahrnuje vstupní analýzu, kompenzace FK nebo BRT , zprávu, závěrečné kontrolní měření, poradenství)
5.000,00 Kč
Detoxikace pomocí FK nebo BRT - poukázka na 10 návštěv
4.000,00 Kč
BRT nebo FK - za 1 sezení
500,00 Kč
Ostatní
VEGETO - TEST 1 hodina
1000,00 Kč
SPEKTRONOZOD v rámci komplexního měření
100,00 Kč
SPEKTRONOZOD testování a příprava vhodného preparátu (30 - 60 mnut)
600,00 Kč
Měření z pohodlí Vašeho domova (Plzeň) - příplatek
500,00 Kč
mimo Plzeň
domluva

Možnost darovat Poukázku na biorezonanční měření

Odvykání kouření díky biorezonanci

Anti - smoking

Sensitive Imago 530 měření certificate diagnostika certifikátSensitive Imago 530 měření certificate diagnostika certifikát