Efektivní mikroorganismy

Efektivní mikroorganismy (EM) je v zahraničí zažitý název pro patentovanou směs živých anaerobních mikroorganismů působících fermentací. Základy aplikované vědy položil japonský vědec Dr. Teruo Higa, který našel uplatnění této probiotické (sloužící životu) technologie v různých oblastech lidské činnosti - například k čištění vody.

EM Technology®

EM®, Efektivní Mikroorganismy, je celosvětově zavedená značka. Prodává se ve 120 zemích světa. Produkty s tímto označením jsou unikátním složením živých mikroorganismů, které mají příznivý vliv na zvířata, přírodu, lidi a životní prostředí obecně. Po aplikaci se technologie přizpůsobuje a dominuje v daném prostředí, kde nastává proces regenerace. Většina těchto mikroorganismů se používá v oblasti čištění vody od škodlivých látek.

Základní zásadou působení EM™ je interakce a využití mikroorganismů, které se vyskytují v určitém prostředí. Díky těmto vlastnostem je EM™ účinný i za proměnlivých podmínek a po každém jeho použití dochází k celé řadě pozitivních jevů. Univerzálnost a účinnost technologie EM™ je založena na velmi jednoduchém jevu – na působení v souladu s přírodou a nikoli proti ní.

EM™ přirozeně eliminují škodlivé bakterie v prostředí, přičemž současně posilují přirozenou mikroflóru svého okolí. Mají široké využití, jsou zcela netoxické a bezpečné pro člověka, zvířata a životní prostředí. Mikroorganismy v EM™ nejsou patogenní, chemicky syntetizované ani nijak geneticky modifikované.

Keramické kroužky šedé barvy, obohacené efektivními mikroorganismy, energetizující.

Použití: univerzální, např. do vody, do nádob při uchovávání potravin, do ledničky pro zmírnění zápachu, pračky, myčky, fritéz, WC, do váz,
Doba použití: neomezeně
Doporučení: Počet válečků dávkujte dle individuální snášenlivosti.

Keramické kroužky narůžovělé, s pórovitým povrchem obohacené efektivními mikroorganismy.

Použití: Všude, kde je znečištění vody např. tam, kde voda obsahuje těžké kovy. Porézní povrch válečků nečistoty váže, válečky pohlcují těžké kovy a jiné škodliviny.

Doba použití: max.5 - 6 měsíců. Po nasycení – tzn. asi po půl roce se vyměňují – poznáte to velmi jednoduše, voda získá jinou chuť, protože keramika již není schopna dále tyto látky pohlcovat.

Doporučení: Počet válečků dávkujte dle individuální snášenlivosti.

Informace o produktu a zakoupení u nás v Sedmikrásce.
DOPORUČENÝ Balíček 20 ks bílé + 20 ks růžové