Somavedic

harmonizace prostoru, těla a vody
Vlivem úžasného Somavedicu můžete pociťovat pozitivní změny ovzduší ve vaší domácnosti či pracovním prostředí a zároveň obnovuje kvalitu buněk v lidském těle.
Je navržen na principu řízeného uvolňování energie z minerálů. Jedná se především o polodrahokamy nebo drahokamy ve specifické konfiguraci. Vzácné kovy výsledný efekt umocňují.

Ověřené pozitivní účinky

1) na kardiovaskulární a nervový systém - fyzickou, psychickou pohodu

2) snižuje hladinu hs-CRP biomarkerů pro chronické záněty v těle

3) Zlepšení kolísání srdečního tepu, oběhu a vnitřní rovnováhy

4) Omezení vlivu záření mobilních přístrojů

5) změní se délka i kvalita spánku

6) zlepšení sedimentace krve

7) Ioinizuje vzduch

  • EMF (elektromagnetická pole) jsou dnes prakticky všude přítomná – v našich domovech, školách, na pracovištích. S vysokým růstem připojovaných zařízení je důležitější než kdy jindy zvýšit pozornost vůči veškerým konvenčním vyzařujícím technickým prostředkům a to jen díky Somavedicu.

  • Strukturovaná voda (neboli hexagonální) je voda, která se nalézá v přírodě a v našich buňkách těla. Jde o biologicky nejpříznivější stav vody, kterou můžeme našemu tělu dát. Bohužel naším stárnutím dochází v těle ke ztrátě strukturované vody a úžasný Somavedic dokáže tuto vody změnit bez jakéhokoliv styku s ní.

  • Oxidační stres je vychýlení stavu volných radikálů a antioxidantů v těle z rovnováhy, což vyvolává poškozování buněk a tkání uvnitř těla. Velké množství vědeckých poznatků ukazuje, že dlouhodobě působící oxidační stres podporuje celou škálu chronických stavů a potíží. Somavedic eliminuje nežádoucí přebytky volných radikálu během spánku.

- Somavedic má 99% spokojených zákazníků
- zákazníci ve více než 60 zemích
- vědecky prověřené (5 certifikátů z 8 laboratoří)
- záruka 5 let


Pokud váháte, přijďte se podívat a poradit k nám do Sedmikrásky. Máme je fyzicky k vidění, vše vysvětlíme, případně poradíme s jakým Somavedicem je dobré začít a jaký se hodí přímo pro Vás. Pokud si Somavedic zakoupíte a nebudete spokojeni - můžete do 60 dnů bez udání důvodu vrátit. Proč to nezkusit?


Sedmikráska zatím nemá Somavedic e-shop. Pokud máte zájem přijďte k nám osobně nebo objednejte (telefonem či e-mailem). Obratem zasíláme fakturu na Váš e-mail a po uhrazení částky odesíláme.

Somavedic STANDARD - ceny se můžou lišit dle dodavatele a jeho změn. Cena aktuální na vyžádání.

Vedic

Seznamte se s Vedicem - nástupcem našeho bestselleru, modelu Uran. Přepracován pro ještě dokonalejší harmonizaci vašeho domova a pracovního prostoru. Tento model je náš nejoblíbenější a doporučujeme jako start do Vašeho prostředí domova či práce. Dokáže i zharmonizovat vodu, což je dnešní době velmi důležité.

19.570,- Kč

Sky

Sky nabízí univerzální použití ve všech prostorách, kde je zapotřebí intenzivnější harmonizace. Je vhodný do bytů a rodinných domů ve větších městech, do kanceláří s menším počtem lidí, jógových center, malých zdravotnických zařízeních nebo rehabilitačních center.

14.956,- Kč

Uran

Uran je vlajkovou lodí naší společnosti. Jedná se o univerzální model, který si poradí s harmonizací prostoru a vody prakticky kdekoli. Pro své vlastnosti se velice rychle stal nejprodávanějším modelem. Nástupce tohoto modelu je vylepšený Vedic.


17.510,- Kč

Harmony

Harmony je plnohodnotným nástupcem modelů Quantum a Traveler. Snadno si poradí s větší zátěží jak na venkově, tak při cestách automobilem.
9.970,- Kč

Somavedic PREMIUM

Amber

Amber je nejvýkonnější a nejuniverzálnější sériově vyráběný Somavedic. Jeho výkon je přibližně 4x vyšší než u modelu Uran. Poradí si s jakýmkoli zatížením prostoru, především se silným EMF. Samozřejmostí je také harmonizace vody. Kdo chce opravdu účinnou harmonizaci prostoru - Amber je skvělá volba.

49.852,- Kč

Cobalt

Cobalt je určen pro podporu psychiky, intuice a koncentrace, pomáhá v uzemňování. Napomáhá při hledání cesty z různých depresivních stavů a psychických poruch. Cobalt doporučujeme jako doplněk k modelům.nSky, Uran, Amber, Amber Sun a Ruby. Pohlaďte svou duši Cobaltem a budete mile překvapeni.

14.956,- Kč

Ruby

Ruby se zaměřuje na podporu a harmonizaci mezilidských vztahů v nejširším slova smyslu. Podpora psychiky. Doporučujeme jej jako doplňkový model k modelům Sky, Uran, Amber, Amber nebo Cobalt. Máte trápení v rodině? Neváhejte, Ruby je pro Vás ten pravý model.


14.956,- Kč

Gold

Gold si objednávají lidé na míru pro jejich osobnost. Není určena cena, protože se neví, jaké polodrahokamy, drahokamy a vzácné kovy se použijí. Gold je vrcholným modelem firmy Somavedic. Pokud pro sebe chcete to nejlepší co Somavedic nabízí. Stačí si u nás sjednat schůzku a vše pro Vás zařídíme.

cena na míru

Chtěl bys ses dozvědět více informací o Somavedicu ?

klikni zde
Somavedic Premium
Somavedic Premium
Hodnocení

UPOZORNĚNÍ: Somavedic nenahrazuje lékařskou zdravotní péči! Výrobce doporučuje kombinaci s biorezonančními přístroji a kontroly u lékařů.