Podložka Bio-mat Amethyst harmonizace

Amethyst BioMat

V případě zájmu o zapůjčení či zakoupení podložky Mio-MAT nám zavolejte nebo napište na e-mail prostřednictvím tlačítka "Mám zájem", my se Vám co nejdříve ozveme a poskytneme důležité informace. k této jedinečné podložce.

Cena zapůjčení na 1 měsíc 3.000 Kč

Amethyst BioMat™ je „podložka“, kterou položíte na masážní stůl nebo domácí matraci. Prostřednictvím elektronického ovládacího panelu převádí elektrickou energii na dlouhé infračervené záření, neviditelné světlo přírody. Výzkum NASA ukázal, že dlouhé infračervené záření je nejbezpečnější a nejefektivnější světelné záření. Pronikne až 15 centimetrů do měkkých tkání organismu, podporuje proces hojení a regeneraci nervových a svalových tkání.

Výhřevný systém Amethyst BioMat™ také produkuje záporné ionty, které vaše tělo masírují na molekulární úrovni, což urychluje a prohlubuje proces hojení a pročištění organismu. Jejich vlivem také dochází ke snížení acidity směrem k přirozené rovnováze pH organismu. Záporné ionty jsou považovány za „hlavní vypínač“, který aktivuje celý buněčný komunikační systém a zlepšuje všechny životní funkce.

Tyto dvě složky – záporné ionty a dlouhé infračervené vlnění, se přenáší skrz kanály krystalů ametystu, které pokrývají povrch matrace Amethyst BioMat™. Krystal ametystu je přírodní supravodič, který dle vědeckých výzkumů produkuje nejstabilnější a nejsilnější ze zdraví prospěšných infračervených vln a v organismu způsobuje vibrace nejvyšších frekvencí. Má také významné detoxikační účinky.

Pozn.: Polštář Amethyst Pillow vyobrazený na obrázku není součástí balení. Slouží zde pouze jako dekorace.


Co Bio-Mat umí

Co je dlouhovlnné infračervené záření?

Dlouhovlnné infračervené záření je nejbezpečnější a zároveň nejprospěšnější část slunečního záření pro zdraví člověka. Toto záření je energie, která je součástí elektromagnetické světelné frekvence slunečního záření neviditelné lidskému oku. Tuto technologii nám dala do vínku sama Matka příroda. Všechny živé bytosti, ale i sluneční paprsky vyzařují stejné infračervené záření o vlnové délce 8 až 12 mikronů. Tradičně jsme získávali denní dávky této zdravé energie ze slunečního svitu. V dnešním shonu však nemáme tolik času na sluneční koupel, zvláště pak v podzimním a zimním období, kdy je slunečního svitu poskrovnu.

První výzkum napodobení či vytvoření umělého infračerveného záření byl proveden v laboratořích NASA se Spojených Státech začátkem šedesátých let. Později, začátkem osmdesátých let, vědci v NASA došli k závěru, že terapie infračerveným zářením bude ideálním stimulátorem kardiovaskulární funkce v průběhu dlouhých pobytů ve vesmíru. Vědci v NASA objevili postup, jak přeměnit běžný zdroj energie na dlouhovlnné infračervené záření za normální teploty vzduchu. Tento patent na výrobu infračerveného záření byl začátkem devadesátých let poskytnut do užívání veřejnosti.

Výhřevné systémy firmy RichWay používají tento technologický postup.

Čím je dlouhovlnné infračervené záření prospěšné?

Lidské tělo má schopnost vstřebat dlouhovlnné infračervené záření o vlnové délce mezi 8 až 12 mikrony, které má schopnost proniknout do těla až do hloubky 15 cm. Při tomto pronikání vzniká rezonance, která rozkmitá atomy v buňkách, čímž vzniká kinetická energie. Tato kinetická energie se mění v teplo, které aktivuje funkci buněk a enzymů v těle. Tento proces pozvolna prohřeje svalovou tkáň a krev. Normální reakce těla na zvýšenou teplotu je udržet homeostázi neboli stav rovnováhy v těle. Žíly a cévy zvětší svůj průměr, což pomáhá ke zrychlení krevního oběhu a buňkám lépe přijmout živiny a kyslík. Tento proces začne regeneraci poničených buněk a svalové tkáně. Zároveň se také zlepší schopnost buněk vylučovat toxické látky a odpad zpět do krevního oběhu. Tyto látky a odpad jsou filtrovány a vyloučeny z těla pomocí pocení, jater, ledvin a dalších orgánů. Přívodem krve bohaté na živiny a kyslík do porušené či zanícené tkáně se buňky začnou čistit a regenerovat, což se projeví zmírněním nebo kompletním odstraněním bolesti.

Infračervené záření má následující účinky:

 • Posiluje imunitní systém

 • Zvyšuje energii a vitalitu

 • Ulehčuje bolestem kloubů

 • Odstraňuje záněty

 • Pomáhá při detoxikaci

 • Odstraňuje stres a únavu

 • Pomáhá zvýšit krevní oběh

 • Stimuluje funkci enzymů

 • Pomáhá zlepšit lymfatický oběh

 • Vyrovnává pH na slabě zásadité

 Záporné ionty a jejich vliv na zdraví

Záporným iontům se přezdívá „vitamíny vzduchu“. Ionty jsou částice s pozitivním či negativním nábojem. Záporné ionty vznikají v přírodě, když se dělí molekuly čistého vzduchu účinkem slunečního záření, pohybu vzduchu či vody. Vznikají v poměru 10 až 20 iontů na kubický cm za vteřinu. Ideální obsah záporných iontů ve vzduchu, který dýcháme, je 400 až 1000 iontů na kubický cm. Mnoho vědců se shoduje na tom, že naše zdraví je závislé na množství a kvalitě iontů ve vzduchu, který dýcháme. Lidský organismus je schopný vstřebat záporné ionty dýcháním jen z 15 až 20 %. RichWay BioMat matrace jsou určené pro maximální vystavení těla účinkům záporných iontů v době spánku. Během 7 až 8 hodin spánku naše tělo vstřebává záporné ionty dýcháním a kůží.

Jedním z hlavních důvodů úbytku záporných iontů je používání umělých vláken. Umělá vlákna mění záporné ionty v těle na kladné a snižují hladinu vitamínu C v krvi. Dalším z hlavních důvodů úbytku záporných iontů je stres. Nedostatek záporných iontů je důvodem mnoha onemocnění.

Záporné ionty:

 • Jsou hlavním zdrojem energie pro lidský organismus.

 • Hrají důležitou roli ve funkci všech buněk v těle.

 • Pomáhají otevírat kanálky v buněčné membráně, čímž se zlepší a urychlí látková výměna a vylučování toxinu a odpadu z buněk.

 • Zvyšují hladinu gamaglobulinu v krvi, čímž vzniká krev obsahující hodně proteinu a protilátek.

 • Zlepšují kvalitu spánku.

 • Pomáhají k hlubokému uvolnění.

 • Zlepšují funkci mozku.

 • Zlepšují imunitní systém.

 • Zvyšují krevní oběh.

Rozměry 700 x 1880 mm
Hmotnost
13 kg bez ovládání
Příkon
160 W
Napětí
230 V
Provozní teplota 35°C – 70°C
Velikost ametystu 5 mm – 12 mm
Zabarvení ametystu
Přírodní čirá fialová
Tvar
Zabroušený
Polarimetrický test
Dr
Index lomu
1.544-1.553
Fluorescence
Bez lomu, přirozený koeficient

zdroj: www.zdaviprodusi.cz